O firmie

Firma „INTEXPOL-Bis” prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 2007 roku. Od początku istnienia działalność firmy ukierunkowana była głównie na usługi
z zakresu ogrzewnictwa i ciepłownictwa, a z czasem również technologii uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. 

Główny kierunek działalności oraz szeroka baza doświadczenia wywodzi
się z Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowego „INTEXPOL” Sp. z o.o. działającego generalnie w branży ciepłownictwa 
w latach 1992 ÷ 2011. 

Naszym celem, do którego konsekwentnie dążymy, jest uzyskanie wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowolenia Klienta poprzez rzetelne, profesjonalne i terminowe realizowanie powierzonych zadań na wysokim poziomie jakości. 

„Solidne wykonawstwo, profesjonalna obsługa, doświadczona kadra” to motto działania firmy od momentu jej założenia, dzięki czemu „INTEXPOL-Bis” jest gwarancją wysokiej jakości usług dla swoich Klientów. 

Wieloletnie doświadczenie, wiedza, umiejętności oraz wysokie kwalifikacje zawodowe w wykonawstwie i projektowaniu naszych pracowników w połączeniu z nowoczesnym i własnym zasobem sprzętowo – narzędziowym, pozwalają
na realizację szerokiego wachlarza zadań inwestycyjnych o różnym poziomie złożoności, w różnych technologiach i o różnorakiej specyfice i stopniu skomplikowania, tak, by kompleksowo spełniać oczekiwania naszych Klientów. 

Nasze usługi dotyczą kompleksowego projektowania i budowy nowych obiektów, ale także modernizacji, remontów i przebudowy istniejących.

Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta od projektu, poprzez realizację,
po serwis. Stosujemy nowoczesne i efektywne technologie w zakresie rozwiązań technicznych w wykonawstwie i w projektowaniu, jak i metod wykonywania robót, udzielamy gwarancji na wykonane zadania inwestycyjne oraz dysponujemy obsługą serwisową w okresie gwarancji i po jej zakończeniu.   

Idąc za potrzebami rynku stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz rozwój
w zakresie wdrażania  nowoczesnych i efektywnych technologii zarówno w wykonawstwie, jak i w projektowaniu, z respektowaniem zasad ochrony środowiska.